імені М.В. Гоголя

У Диканській громаді триває реконструкція навчально-виховного комплексу імені М.В. Гоголя

У межах програми «Велике Будівництво» триває реконструкція будівлі Диканського навчально-виховного комплексу імені М.В. Гоголя.

В будівлі уже замінені вікна і двері, утеплено фасад школи мінеральною ватою, частково виконано прокладку електромереж та системи опалення. У 2021 році проєкт фінансується за кошти НКПВУ та з обласного бюджету.
Обговорили з керівництвом школи та громади побажання до підрядної організації, поставили чіткий план проведення подальших робіт. До осені треба виконати внутрішнє оздоблення приміщень школи, утеплити цоколь, провести монтаж інженерних мереж, спорудження пандусу та ліфту для маломобільних груп і благоустрій території. Після огляду навчально-виховного комплексу, дав педагогам кілька порад у облаштуванні школи. Багато чого в НВК уже відповідає сучасним вимогам: це і новий харчоблок, їдальня. Тут гарні просторі приміщення: бібліотека, актова зала. Але щоб освітній простір був цілісним і сучасним, треба ще попрацювати, – написав перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін на своїй сторінці у фейсбук.

У спортзалі змонтувати обладнання й душові, після ремонту в початковій школі створити зони для відпочинку та розвитку учнів, у бібліотеці має бути місце для читання та обміну книгами, наприклад.
У ході реконструкції мають бути враховані всі вимоги до шкіл від МОН, — наголосив перший заступник голови ОДА.

За інформацією https://oblnews.pl.ua/Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *