криминал

Понад 780 тис. грн незаконно присвоїв директор підприємства на Глобинщині

Директору приватного підприємства Глобинська окружна прокуратура повідомила про підозру у заволодінні чужим майном, вчиненому в особливо великих розмірах, видачі і використанні завідомо неправдивих офіційних документів та службовому підробленні.

Директор, маючи зупинену ліцензію на виконання будівельних робіт, шляхом подачі на вебпортал уповноваженого органу з питань закупівель «Prozorro» неправдивих відомостей про наявність такої ліцензії отримав перемогу в тендерній процедурі.

Про це повідомили у пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

У подальшому директор уклав із відділом культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради договір підряду на проведення ремонту місцевого будинку культури.

Однак, не виконавши зобов’язань у повному обсязі, упродовж жовтня 2018 – вересня 2019 років підозрюваний підписав 7 актів виконаних будівельних робіт, завищивши обсяги та вартість ремонту, унаслідок чого вказаним відділом Глобинської міської ради приватному підприємству з державного бюджету безпідставно перераховано понад 780 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *