shoker

Мати заперечує побиття сина: у Полтаві суд виніс вирок чоловікові, який побив пасинка електрошокером

Октябрський районний суд Полтави виніс вирок чоловікові, якого звинувачували у побитті сина своєї співмешканки із застосуванням електрошокера. Про це стало відомо з єдиного реєстру судових рішень. Події, які стали предметом слідства, сталися в серпні 2017 року.

Слідство встановило, що того дня хлопець посварився з матір’ю через те, що вона обмежила йому доступ до інтернету вночі. Підсудний, намагаючи вгамувати його, штовхнув на підлогу, тиснув на шию та бив кулаками. Після цього застосував 6-7 разів електрошокер. Внаслідок цього неповнолітній отримав тілесні ушкодження у вигляді синців та саден, які кваліфікували як легкі тілесні ушкодження.

Як розповів сам постраждалий, того дня він дійсно сварився з матір’ю через обмежений доступ до інтернету, стукав у двері спальні, де вона відпочивала з підсудним, за що і отримав стусанів та ураження електрошокером, після яких він навіть «сходив під себе». Наступного дня до родини завітала тітка постраждалого, рідна сестра його матері, вона й побачила тілесні ушкодження на хлопцеві і разом з його батьком звернулися до поліції.

Підсудний свою вину у інкримінованому йому злочину заперечив, та заявив, що хлопця не бив. Натомість, за його словами, його оббрехали через особисту неприязнь. Його підтримала і співмешканка, матір постраждалого. Вона підтвердила, що між нею та її сином виник конфлікт, проте те, що підсудний бив її сина чи застосовував електрошокер, заперечила.

Судово-медична експертиза підтвердила наявність у неповнолітнього тілесних ушкоджень, завданих в тому числі електрошокером.

Суд дослідив всі докази та покази свідків і визнав підсудного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 ККУ (умисні легкі тілесні ушкодження) у вигляді 100 годин громадських робіт, проте звільнив від покарання, оскільки закінчився термін давності.

Батько постраждалого подав цивільний позов на підсудного. Моральну шкоду він оцінив у 50 тисяч гривень, проте суд призначив іншу суму – 8 тисяч гривень.

Вирок може бути оскаржено до Полтавського апеляційного суду через Октябрський районний суд м. Полтави протягом тридцяти днів з дня його проголошення.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *