полтава

У Полтаві завершують будівництво підземного паркінгу для швидкої допомоги

У Полтаві завершують зведення підземного гаража для карет швидкої допомоги Полтавської обласної служби «103». На даху паркінгу буде мініпарк для пацієнтів новозбудованого обласного кардіоцентру, — повідомили у Полтавській ОДА.

Раніше на цьому місці був розташований старий гараж, який міг вмістити лише до 30 автомобілів. Новий підземний паркінг буде вдвічі більший: його площа становитиме 2400 квадратних метрів і розрахований на 50 «швидких».

Це дуже зручно, адже територія біля кардіоцентру, який ми нещодавно добудували й запустили, й обласного центру екстреної медичної допомоги не буде загромаджена ще однією будівлею – величезним гаражем. Натомість полтавці, пацієнти кардіоцентру бачитимуть облагороджену, озеленену територію. Це буде зона відпочинку з лавами, декоративними кущами й деревами», – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Будівля має унікальну конструкцію. Під час будівництва були застосовані бентонітові мати – при потраплянні вологи на них вони розбухають і затримують воду, не пропускаючи її в будівлю. Такий вид гідроізоляції заміняє один метр глиняного замка. Будівельники використовували й спеціальний бетон водонепроникністю W6, який теж не пропускає вологу. Товщина стін сягає пів метра, а щоб зробити котлован під новий паркінг, викопали 14 тисяч кубів землі. В підземному паркінгу будуть розташовані нові карети швидкої допомоги, які минулого року закупили для області, — додав Олег Синєгубов.

Проєкт будується в межах програми «Велике будівництво» й фінансується коштом ДФРР та обласного бюджету.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *