covid

Зростає кількість тяжких пацієнтів з COVID-19 на Полтавщині

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА зазначив:  аналіз показників говорить про те, що кількість пацієнтів, які є, і нові виявлені випадки захворювання зростають.

«На сьогодні у нас щоденне поточне споживання рідкого кисню 11 184 тонни, 9660 – газоподібного кисню на добу. Маємо на сьогодні тенденцію 600-700 випадків щодня. Але найбільш красномовні є ті цифри, що на сьогодні у нас постійно збільшується кількість пацієнтів у тяжкому стані. Якщо порівнювати минулий понеділок і сьогодні, то зараз у блоках інтенсивної терапії знаходяться 226 людей, із яких 90 – на апаратах ШВЛ (минулого тижня було 80). Загалом у лікарнях зайняті 50,75% ліжок із підведеним киснем. Лише протягом минулої доби маємо 12 летальних випадків» — сказав він.

Віктор Лисак наголосив на тому, що кількість нових випадків значно перевищує кількість виписаних пацієнтів.

Із 10 776 активних хворих на сьогодні більше 2000 тисяч людей лікуються від ковідних пневмоній амбулаторно, ще 1421 – у стаціонарах. Також хворіють 405 дітей.

Лисак розповів, що у кількох лікарнях області вдалося збільшити кількість ліжок у стаціонарах для пацієнтів з ковідом: у Глобиному – 30, Диканьці, Лубнах – 23 ліжка із киснем. Незначна позитивна тенденція є в Миргородській ЦРЛ.

«Дякую за розуміння головам ТГ, які дослухалися до рішення щодо дислокації апаратів ШВЛ до Миргородської ЦРЛ, оскільки там значна кількість пацієнтів, які знаходяться в інтенсивній терапії,» – зазначив Віктор Лисак.

Нагадаємо,  в області зберігається найвищий, «червоний» рівень карантину.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *