Павло Цвигун

Відпочивати в Криму – не поважати державу. Але і засуджувати таких мандрівників не варто – пропозиціонер з Дрогобича П.Цвигун

Засідання ПРОпозиціонери Клуб на тему “Чи варто українцям на травневі свята їхати в Крим” відбулося 13 квітня в соцмережі Clubhouse. Свою позицію щодо цього питання висловив депутат Дрогобицької міської ради від “Пропозиції” Павло Цвигун.

Допоки Крим не лише де-юре, але і де-факто не буде українським, їхати туди на відпочинок не лише небезпечно й недоцільно, а й непатріотично, вважає політик. З 2002 до 2013р. він за родом діяльності по кілька разів на місяць відвідував півостров. Але від моменту анексії не був на території автономомії жодного разу.

“Особисто для мене поїздка на відпочинок в окупований Крим – це певна неповага до держави, до тих людей, які захищають суверенітет України. Але кожен має свої аргументи і робить власний вибір. Часом люди мають там родичів і поєднують приємне з корисним. Інколи – просто ностальгують, а свої подорожі на півострів пояснюють тим, що відповідно до міжнародного права це територія України. Хтось взагалі називає себе космополітом. І всіх їх десь можна зрозуміти. Тому вішати ярлики на кшталт “патріот” чи “зрадник” я б не став. Водночас я маю власну чітку позицію, за яку несу відповідальність”, – зазначив депутат-пропозиціонер.

За словами Павла Цвигуна, нині державі варто зосередитись на тому, щоб повертати Крим насамперед інформаційно, активізувавши доступ до українських медіа-ресурсів для жителів окупованого півострова.

Долучайтеся до нашої спільноти, якщо маєте власні пропозиції.

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19:00 в Clubhouse:

https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонериДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *