Мороз

Нам потрібні не лише цифрові новинки, а й цифрова освіта – депутат-пропозиціонер з Дніпропетровщини А.Мороз

Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який надає електронному паспорту таку ж юридичну силу, як і паперовому. Процесу диджиталізації в Україні дав оцінку депутат Дніпропетровської облради від партії «Пропозиція» Андрій Мороз.

«Безперечно, таке нововведення зробить життя українців більш зручним та комфортним. Але я вважаю, що відповідне міністерство має також попрацювати й над цифровою освітою громадян, адже зараз більш, ніж 50 % українців, просто не вміють користуватися мобільними гаджетами на достатньому рівні», – сказав депутат.

Також за словами пропозиціонера Андрія Мороза, користувачі таких додатків повинні бути впевненні у захищеності власних персональних даних:

«Чим більшу роль додаток «Дія» буде відігравати у повсякденному житті кожного українця, тим важливіше, щоб команда Мінцифри проводила постійний моніторинг можливих вразливостей додатку».

І додав, що впровадження електронного документообігу у деяких сферах дійсно може зробити роботу більш ефективною та позбутися зайвої бюрократії. Головне, щоб повсюди в Україні була присутня відповідна інфраструктура.

«Окремо зверну увагу на рівень технічної оснащеності українських державних установ. Звісно, у великих містах такі нововведення працюють. Але якщо ми виїдемо за межі обласних центрів, то побачимо, що місцева податкова, наприклад, досі працює з папером, а на залізничній станції просто немає обладнання для роботи з мобільними гаджетами», – додав пропозиціонер.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *